No products in the cart.
14k White Gold French Cable Link Chain (4.80 mm)
$11,010.99 – $14,313.99Price range: $11,010.99 through $14,313.99
Description
This french cable link chain comes in 14k white gold and has a width of 4.8 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 14K White Gold |
| Width : | 4.80 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Cable |
Additional information
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Size | 20 22 24 26 |
| Metal | White Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Cable, |
| Width | 4.80 mm |
| Chain Type | Cable |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 50 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Chain (2.50 mm)
$1,177.99 – $2,175.99Price range: $1,177.99 through $2,175.99
Sterling Silver Diamond Cut Rope Style Chain (2.90 mm)
$155.99 – $250.99Price range: $155.99 through $250.99
14k Yellow Gold Round Box Chain (2.5 mm)
$1,162.99 – $1,657.99Price range: $1,162.99 through $1,657.99
14k Yellow Gold Classic Box Chain (0.85 mm)
$562.99 – $997.99Price range: $562.99 through $997.99
14k Yellow Gold Diamond Cut Cable Link Chain (2.60 mm)
$1,699.99 – $2,223.99Price range: $1,699.99 through $2,223.99























