No products in the cart.
14K White Gold Double Link Paperclip Drop Earrings
$455.99
Description
Stylish 14K white gold double link paperclip drop earrings featuring a sleek polished finish. The modern interlocking link design adds a touch of sophistication and movement, making them perfect for both everyday elegance and elevated evening looks.
Product Details:
| Approximate Weight : | 1.9 grams |
| Metal : | 14K White Gold |
| Backing : | Push Back |
| Width : | 5.90 mm |
| Length : | 32.17 mm |
Additional information
| Weight | 1.9 lbs |
|---|---|
| Metal | White Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Drop, |
| Width | 5.90 mm |
| Backing | Push Back |
| Length | 32.17 mm |
| Approximate Weight | 1.9 gram(s) |







