No products in the cart.
14k White Gold Diamond-Cut Bead Chain (0.90 mm)
$314.99 – $385.99Price range: $314.99 through $385.99
Description
This diamond cut bead chain comes in 14k white gold and has a width of 0.90 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 14K White Gold |
| Width : | 0.90 mm |
| Clasp : | Spring Ring |
| Chain Type : | Bead |
Additional information
| Weight | 1.5 lbs |
|---|---|
| Size | 16 18 20 |
| Metal | White Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Bead, |
| Width | 0.90 mm |
| Chain Type | Bead |
| Clasp | Spring Ring |
| Approximate Weight | 1.5 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Figaro Chain (3.00 mm)
$1,265.99 – $1,887.99Price range: $1,265.99 through $1,887.99
14k Yellow Gold Super Flex Herringbone Chain (4.60 mm)
$1,622.99 – $2,297.99Price range: $1,622.99 through $2,297.99
14k Yellow Gold Curb Chain (6.20 mm)
$2,204.99 – $2,836.99Price range: $2,204.99 through $2,836.99
14k White and Yellow Gold Two Tone Sparkle Chain (1.50 mm)
$518.99 – $648.99Price range: $518.99 through $648.99
Rhodium Plated 2.5mm Sterling Silver Popcorn Style Chain (2.50 mm)
$67.99 – $77.99Price range: $67.99 through $77.99
14k Yellow Gold Diamond Cut Cable Link Chain (2.60 mm)
$1,699.99 – $2,223.99Price range: $1,699.99 through $2,223.99
10K Yellow Gold Solid Figaro Chain (5.30 mm)
$2,119.99 – $2,320.99Price range: $2,119.99 through $2,320.99
Sterling Silver Rhodium Plated Box Chain (1.10 mm)
$40.99 – $52.99Price range: $40.99 through $52.99






















