No products in the cart.
14K White Gold Delicate Paperclip Chain (2.10 mm)
$620.99 – $919.99Price range: $620.99 through $919.99
Description
Beautiful, modern links of polished 14K white gold combine to create this gorgeous paperclip chain. Chain has 2.1mm wide links and closes with a lobster clasp.
Product Details:
| Metal : | 14K White Gold |
| Width : | 2.10 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Link |
Additional information
| Weight | 2.7 lbs |
|---|---|
| Size | 16 18 20 24 |
| Metal | White Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy, |
| Width | 2.10 mm |
| Chain Type | Link |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 2.7 gram(s) |
Related products
18k White Gold Box Chain 0.6mm (0.60 mm)
$380.99 – $497.99Price range: $380.99 through $497.99
14k Yellow Gold Solid Figaro Chain (3.00 mm)
$1,265.99 – $1,887.99Price range: $1,265.99 through $1,887.99
8.2mm 10k Yellow Gold Curb Chain (8.20 mm)
$4,932.99 – $5,370.99Price range: $4,932.99 through $5,370.99
14k Yellow Gold Round Box Chain (2.5 mm)
$1,162.99 – $1,657.99Price range: $1,162.99 through $1,657.99
14k Yellow Gold Classic Box Chain (0.85 mm)
$562.99 – $997.99Price range: $562.99 through $997.99
Rhodium Plated 1.8mm Sterling Silver Popcorn Style Chain (1.80 mm)
$39.99 – $52.99Price range: $39.99 through $52.99
14k Yellow Gold Classic Box Chain (0.68 mm)
$337.99 – $476.99Price range: $337.99 through $476.99
14k White Gold Square Wheat Chain (1.80 mm)
$719.99 – $905.99Price range: $719.99 through $905.99





















