No products in the cart.
14k White Gold Chain in a Classic Omega Design (4.00 mm)
$4,143.99 – $4,614.99Price range: $4,143.99 through $4,614.99
Description
Elegant In its high polish and classic omega design, this chain is positively gorgeous. Made of 14k white gold and comes in sizes 16 inches, 18 inches, and 20 inches.
Product Details:
| Metal : | 14K White Gold |
| Width : | 4.00 mm |
| Clasp : | Box Catch |
| Chain Type : | Omega |
Additional information
| Weight | 17.6 lbs |
|---|---|
| Size | 16 18 |
| Metal | White Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Omega, |
| Width | 4.00 mm |
| Chain Type | Omega |
| Clasp | Box Catch |
| Approximate Weight | 17.6 gram(s) |
Related products
14k White Gold Round Wheat Chain (1.2 mm)
$603.99 – $860.99Price range: $603.99 through $860.99
14k White and Yellow Gold Two Tone Sparkle Chain (1.50 mm)
$518.99 – $648.99Price range: $518.99 through $648.99
14k Yellow Gold Octagonal Box Chain (1.00 mm)
$619.99 – $918.99Price range: $619.99 through $918.99
14k Yellow Gold Diamond Cut Cable Link Chain (2.60 mm)
$1,699.99 – $2,223.99Price range: $1,699.99 through $2,223.99
Sterling Silver Rhodium Plated Box Chain (1.10 mm)
$40.99 – $52.99Price range: $40.99 through $52.99
14k White Gold Square Wheat Chain (1.80 mm)
$719.99 – $905.99Price range: $719.99 through $905.99























