No products in the cart.
14k White Gold Cable Link Chain (0.50 mm)
$253.99
Description
This cable link chain comes in 14k white gold and has a width of 0.50 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 14K White Gold |
| Width : | 0.50 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Cable |
Additional information
| Weight | 1.1 lbs |
|---|---|
| Size | 18 |
| Metal | White Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Cable, |
| Width | 0.50 mm |
| Chain Type | Cable |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 1.1 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Chain (2.50 mm)
$1,177.99 – $2,175.99Price range: $1,177.99 through $2,175.99
10k Yellow Gold Semi Solid Miami Cuban Chain (4.50 mm)
$1,563.99 – $2,107.99Price range: $1,563.99 through $2,107.99
Sterling Silver Diamond Cut Rope Style Chain (2.90 mm)
$155.99 – $250.99Price range: $155.99 through $250.99
8.2mm 10k Yellow Gold Curb Chain (8.20 mm)
$4,932.99 – $5,370.99Price range: $4,932.99 through $5,370.99
14k Yellow Gold Classic Box Chain (0.85 mm)
$562.99 – $997.99Price range: $562.99 through $997.99
14k Yellow Gold Octagonal Box Chain (1.00 mm)
$619.99 – $918.99Price range: $619.99 through $918.99





















