No products in the cart.
new
14k Two Tone Gold Round Angel Medal Pendant
$225.99
Description
A lovely angel is depicted on this opulent round religious medal and rendered in radiant 14k yellow and white gold. Pendant is approximately 11.8mm in diameter.
Product Details:
| Approximate Weight : | 0.7 grams |
| Metal : | 14K Two-Tone Gold |
| Item Width : | 0.46 in |
| Item Height : | 0.55 in |
Additional information
| Weight | 0.7 lbs |
|---|---|
| Metal | Two-Tone Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Item Height | 0.55 in |
| Item Width | 0.46 in |
| Approximate Weight | 0.7 gram(s) |