No products in the cart.
14k Two-Tone Gold Reversible Snuggable Style Earrings
$711.99
Description
Featuring two sides in dazzling 14k yellow and white tone gold, these reversible snuggable style hoop earrings are positively exquisite. These are secured with hinged snap backs.
Product Details:
| Approximate Weight : | 3.2 grams |
| Metal : | 14K Two-Tone Gold |
| Backing : | Snap Lock |
| Width : | 5.00 mm |
| Length : | 5.00 mm |
Additional information
| Weight | 3.2 lbs |
|---|---|
| Metal | Two-Tone Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Hoops |
| Width | 0.25 in |
| Backing | Snap Lock |
| Length | 0.63 in |
| Approximate Weight | 3.2 gram(s) |





