No products in the cart.
14k Two-Tone Gold Polished and Textured Hoop Style Earrings
$601.99
Description
Quite dazzling in 14k two-tone gold, these snuggable style earrings feature polished, and diamond cut geometric sections.
Product Details:
| Approximate Weight : | 2.7 grams |
| Metal : | 14K Two-Tone Gold |
| Backing : | Snap Lock |
| Width : | 5.00 mm |
| Length : | 5.00 mm |
Additional information
| Weight | 2.7 lbs |
|---|---|
| Metal | Two-Tone Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Hoops |
| Width | 0.20 in |
| Backing | Snap Lock |
| Length | 0.50 in |
| Approximate Weight | 2.7 gram(s) |






