No products in the cart.
14k Two Tone Gold Pave Curb Chain (8.30 mm)
$8,116.99 – $9,184.99Price range: $8,116.99 through $9,184.99
Description
This pave curb chain comes in 14k two tone gold and has a width of 8.30 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 14K Two-Tone Gold |
| Width : | 8.30 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Curb |
Additional information
| Weight | 36.5 lbs |
|---|---|
| Size | 22 24 26 |
| Metal | Two-Tone Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Curb, |
| Width | 8.30 mm |
| Chain Type | Curb |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 36.5 gram(s) |
Related products
4.0mm 14k Two Tone Gold Reversible Omega Necklace
$2,955.99 – $3,205.99Price range: $2,955.99 through $3,205.99





