No products in the cart.
14k Two Tone Gold Pave Curb Chain (12.18 mm)
$17,676.99 – $19,139.99Price range: $17,676.99 through $19,139.99
Description
This pave curb chain comes in 14k two tone gold and has a width of 12.18 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 14K Two-Tone Gold |
| Width : | 12.18 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Curb |
Additional information
| Weight | 86.9 lbs |
|---|---|
| Size | 24 26 |
| Metal | Two-Tone Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Curb, |
| Width | 12.18 mm |
| Chain Type | Curb |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 86.9 gram(s) |
