No products in the cart.
14k Two Tone Gold Pave Curb Chain (11.23 mm)
$15,779.99 – $17,105.99Price range: $15,779.99 through $17,105.99
Description
This pave curb chain comes in 14k two tone gold and has a width of 11.23 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 14K Two-Tone Gold |
| Width : | 11.23 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Curb |
Additional information
| Weight | 70.9 lbs |
|---|---|
| Size | 24 26 |
| Metal | Two-Tone Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Curb, |
| Width | 11.23 mm |
| Chain Type | Curb |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 70.9 gram(s) |

