No products in the cart.
14k Two Tone Gold Pave Curb Bracelet (5.70 mm)
$1,690.99
Description
This pave curb bracelet comes in 14k two tone gold and has a width of 5.7 millimeters. Secured with a lobster clasp.
Product Details:
| Metal : | 14K Two-Tone Gold |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Width : | 5.70 mm |
| Chain Type : | Curb |
Approximate Weight:
| Size | Weight |
|---|---|
| 8.5” | 7.6 grams |
Additional information
| Weight | 7.6 lbs |
|---|---|
| Size | 8.5 |
| Metal | Two-Tone Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Curb |
| Width | 0.22 in |
| Chain Type | Curb |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 7.6 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Figaro Bracelet (4.50 mm)
$1,131.99 – $1,335.99Price range: $1,131.99 through $1,335.99















