No products in the cart.
14k Two Tone Gold Pave Curb Bracelet (3.60 mm)
$648.99
Description
This pave curb bracelet comes in 14k two tone gold and has a width of 3.6 millimeters. Secured with a lobster clasp.
Product Details:
| Metal : | 14K Two-Tone Gold |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Width : | 3.60 mm |
| Chain Type : | Curb |
Approximate Weight:
| Size | Weight |
|---|---|
| 7” | 2.8 grams |
Additional information
| Weight | 2.8 lbs |
|---|---|
| Size | 7 |
| Metal | Two-Tone Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Curb |
| Width | 0.14 in |
| Chain Type | Curb |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 2.8 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Mariner Link Bracelet (4.50 mm)
$585.99 – $668.99Price range: $585.99 through $668.99

















