No products in the cart.
new
14K Two Tone Gold Interlocking Trinity Hoop Earrings
$784.99
Description
Elevate your style with these 14K two-tone gold interlocking trinity hoop earrings. Featuring a polished double twist design, these hoops offer a modern twist on a classic look. The hinged clasp ensures a secure and comfortable fit, making them perfect for both everyday wear and special occasions. Add a touch of elegance to your jewelry collection with these versatile and sophisticated earrings.
Product Details:
| Approximate Weight : | 3.3 grams |
| Metal : | 14K Two-Tone Gold |
| Backing : | Hidden Snap Post |
| Width : | 9.50 mm |
| Length : | 17.00 mm |
Additional information
| Weight | 3.3 lbs |
|---|---|
| Metal | Two-Tone Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy,Hoops, |
| Width | 9.50 mm |
| Backing | Hidden Snap Post |
| Length | 17.00 mm |
| Approximate Weight | 3.3 gram(s) |







