No products in the cart.
new
14k Two Tone Gold High Polish Diamond Cut Cross Pendant
$613.99
Description
This highly fashionable Two-Tone Diamond Cut Pendant is crafted in 14k yellow & white gold with a high polish finish & hangs from a sleek bail. Perfect for pairing with any basic chain.
Product Details:
| Approximate Weight : | 3.2 grams |
| Metal : | 14K Two-Tone Gold |
| Item Width : | 0.75 in |
| Item Height : | 1.75 in |
Additional information
| Weight | 3.2 lbs |
|---|---|
| Metal | Two-Tone Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Cross |
| Item Height | 1.75 in |
| Item Width | 0.75 in |
| Approximate Weight | 3.2 gram(s) |