No products in the cart.
14k Two Tone Gold Double Row Hoop Earrings
$627.99
Description
Elegant 14K two-tone gold double row hoop earrings featuring intertwined yellow and white gold bands with a polished finish. The dual-tone design adds depth and sophistication, creating a timeless look perfect for everyday wear or special occasions.
Product Details:
| Approximate Weight : | 2.8 grams |
| Metal : | 14K Two-Tone Gold |
| Backing : | Hinged Snap Back |
| Width : | 5.00 mm |
| Diameter : | 16.00 mm |
Additional information
| Weight | 2.8 lbs |
|---|---|
| Metal | Two-Tone Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Hoops, |
| Width | 5.00 mm |
| Backing | Hinged Snap Back |
| Diameter | 16.00 mm |
| Approximate Weight | 2.8 gram(s) |





