No products in the cart.
new
14k Two Tone Gold Diamond Cut Cross Pendant
$475.99
Description
Crafted in two-tone gold, this cross pendant features a diamond cut accented cross in white gold set on a larger yellow gold design with floral ends.
Product Details:
| Approximate Weight : | 2.8 grams |
| Metal : | 14K Two-Tone Gold |
| Item Width : | 0.88 in |
| Item Height : | 1.57 in |
Additional information
| Weight | 2.8 lbs |
|---|---|
| Metal | Two-Tone Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Cross |
| Item Height | 1.57 in |
| Item Width | 0.88 in |
| Approximate Weight | 2.8 gram(s) |