No products in the cart.
new
14k Two-Tone Gold Cross with Figure Pendant
$307.99
Description
A beautifully crafted crucifix pendant is showcasing the classic figure and background with geometric cutout detailing. Made of 14k white and yellow gold.
Product Details:
| Approximate Weight : | 1.3 grams |
| Metal : | 14K Two-Tone Gold |
| Item Width : | 0.75 in |
| Item Height : | 1.50 in |
Additional information
| Weight | 1.3 lbs |
|---|---|
| Metal | Two-Tone Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Cross |
| Item Height | 1.50 in |
| Item Width | 0.75 in |
| Approximate Weight | 1.3 gram(s) |