No products in the cart.
14k Two-Tone Gold Cross Pendant with an Ornate Budded Style
$440.99
Description
Bead-like border detailing and budded style ends provide a lovely contrast to the polished center of this cross pendant. Designed in superb 14k two-tone gold.
Product Details:
| Approximate Weight : | 2.3 grams |
| Metal : | 14K Two-Tone Gold |
| Item Width : | 0.90 in |
| Item Height : | 1.50 in |
Additional information
| Weight | 2.3 lbs |
|---|---|
| Metal | Two-Tone Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Cross |
| Item Height | 1.50 in |
| Item Width | 0.90 in |
| Approximate Weight | 2.3 gram(s) |