No products in the cart.
14K Two Tone Gold Center Huggie Earrings
$602.99
Description
Elegant 14K two-tone gold center huggie earrings featuring a polished finish and a contrasting yellow and white gold design. Crafted with a secure hinged snap back closure, these earrings offer comfort, durability, and timeless sophistication for any occasion.
Product Details:
| Approximate Weight : | 2.7 grams |
| Metal : | 14K Two-Tone Gold |
| Backing : | Hinged Snap Back |
| Width : | 5.00 mm |
| Diameter : | 15.00 mm |
Additional information
| Weight | 2.7 lbs |
|---|---|
| Metal | Two-Tone Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Huggies, |
| Width | 5.00 mm |
| Backing | Hinged Snap Back |
| Diameter | 15.00 mm |
| Approximate Weight | 2.7 gram(s) |




