No products in the cart.
14k Two Tone Gold Anklet with Diamond Cut Heart Style Stations
$516.99
Description
A stunning 14k two-tone gold anklet with white gold diamond cut heart stations and a lovely yellow gold chain. A truly elegant piece measuring 10 Inches and secured with a lobster style lock.
Product Details:
| Metal : | 14K Two-Tone Gold |
| Clasp : | Lobster Lock |
| Width : | 0.13 in |
| Chain Type : | Cable |
Approximate Weight:
| Size | Weight |
|---|---|
| 10” | 1.8 grams |
Additional information
| Weight | 1.8 lbs |
|---|---|
| Size | 10 |
| Metal | Two-Tone Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy&44;Heart |
| Width | 0.13 in |
| Chain Type | Cable |
| Clasp | Lobster Lock |
| Approximate Weight | 1.8 gram(s) |


