No products in the cart.
14K Tri Color Necklace with Dangling Circles
$415.99
Description
Twinkling circles in 14K yellow, white, and rose gold shimmer and swing from a simple chain to create this elegant necklace. Necklace is 18 inches long, 0.6mm wide, and closes with a spring ring clasp. Circle elements measure 3mm.
Product Details:
| Metal : | 14K Tri-Color Gold |
| Clasp : | Spring Ring |
| Chain Type : | Link |
Approximate Weight:
| Size | Weight |
|---|---|
| 18” | 1.7 grams |
Additional information
| Weight | 1.7 lbs |
|---|---|
| Size | 18 |
| Metal | Tri-Color Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy |
| Chain Type | Link |
| Clasp | Spring Ring |
| Approximate Weight | 1.7 gram(s) |
Related products
Gold Over Sterling Silver Cubogas Chain Necklace
$358.99 – $393.99Price range: $358.99 through $393.99











