No products in the cart.
14K Tri Color Gold Interlocking Circle Pendant Necklace
$742.99
Description
This elegant necklace features a 14K tri-color gold pendant with three interlocking polished rings, symbolizing unity and harmony. Suspended on an 18 inches yellow gold chain secured with a lobster clasp, it offers both style and comfort. Perfect for adding a touch of sophistication to any ensemble.
Product Details:
| Metal : | 14K Tri-Color Gold |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Cable |
Approximate Weight:
| Size | Weight |
|---|---|
| 18 | 3.4 grams |
Additional information
| Weight | 3.4 lbs |
|---|---|
| Size | 18 |
| Metal | Tri-Color Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy, |
| Chain Type | Cable |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Adjustable Size | Cable |
| Approximate Weight | 3.4 gram(s) |
Related products
Gold Over Sterling Silver Cubogas Chain Necklace
$358.99 – $393.99Price range: $358.99 through $393.99
14k Yellow Gold CZ By the Yard Long Links
$1,162.99 – $1,302.99Price range: $1,162.99 through $1,302.99














