No products in the cart.
14k Rose Gold Necklace in a Round Omega Chain Style
$1,493.99
Description
A fabulous classic in the form of a round omega chain 14k rose gold necklace secured with a fancy screw off the lobster clasp this beauty is available in sizes 17 inches.
Product Details:
| Metal : | 14K Rose Gold |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Width : | 0.06 in |
| Chain Type : | Omega |
Approximate Weight:
| Size | Weight |
|---|---|
| 17” | 6.7 grams |
Additional information
| Weight | 6.7 lbs |
|---|---|
| Size | 17 |
| Metal | Rose Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Omega |
| Width | 0.06 in |
| Chain Type | Omega |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 6.7 gram(s) |
Related products
Gold Over Sterling Silver Cubogas Chain Necklace
$358.99 – $393.99Price range: $358.99 through $393.99











