No products in the cart.
14k Rose Gold Classic Round Shape Stud Earrings (6mm)
$106.99
Description
Exuding stunning allure, this pair of stud earrings feature a classic spherical design. Made of 14k rose tone gold with a shiny finish.
Product Details:
| Metal : | 14K Rose Gold |
| Backing : | Push Back |
| Diameter : | 6.00 mm |
Additional information
| Metal | Rose Gold |
|---|---|
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Studs |
| Width | 0.24 in |
| Backing | Push Back |
| Length | 0.24 in |




