No products in the cart.
10k Yellow Gold Snuggable Hoop Earrings
$330.99
Description
These earrings exude simple elegance in 10k yellow gold. A beautiful snuggable pair in hinged snap backs.
Product Details:
| Approximate Weight : | 1.9 grams |
| Metal : | 10K Yellow Gold |
| Backing : | Snap Lock |
| Width : | 12.70 mm |
| Length : | 12.70 mm |
Additional information
| Weight | 1.9 lbs |
|---|---|
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 10K |
| Style Name | Hoops |
| Width | 0.25 in |
| Backing | Snap Lock |
| Length | 0.50 in |
| Approximate Weight | 1.9 gram(s) |




