No products in the cart.
10k Yellow Gold Singapore Chain (2.20 mm)
$640.99 – $779.99Price range: $640.99 through $779.99
Description
This Singapore chain comes in 10k yellow gold and has a width of 2.2 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 10K Yellow Gold |
| Width : | 2.20 mm |
| Clasp : | Spring Ring |
| Chain Type : | Singapore |
Additional information
| Weight | 3.8 lbs |
|---|---|
| Size | 18 20 22 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 10K |
| Style Name | Singapore, |
| Width | 2.20 mm |
| Chain Type | Singapore |
| Clasp | Spring Ring |
| Approximate Weight | 3.8 gram(s) |
Related products
18k White Gold Box Chain 0.6mm (0.60 mm)
$380.99 – $497.99Price range: $380.99 through $497.99
14k Yellow Gold Super Flex Herringbone Chain (4.60 mm)
$1,622.99 – $2,297.99Price range: $1,622.99 through $2,297.99
14k Yellow Gold Round Box Chain (2.5 mm)
$1,162.99 – $1,657.99Price range: $1,162.99 through $1,657.99
Rhodium Plated 1.8mm Sterling Silver Popcorn Style Chain (1.80 mm)
$39.99 – $52.99Price range: $39.99 through $52.99
14k Yellow Gold Classic Box Chain (0.68 mm)
$337.99 – $476.99Price range: $337.99 through $476.99
14k Yellow Gold Diamond Cut Cable Link Chain (2.60 mm)
$1,699.99 – $2,223.99Price range: $1,699.99 through $2,223.99
14k White Gold Square Wheat Chain (1.80 mm)
$719.99 – $905.99Price range: $719.99 through $905.99





















