No products in the cart.
10k Yellow Gold Singapore Chain (1.80 mm)
$358.99 – $444.99Price range: $358.99 through $444.99
Description
This Singapore chain comes in 10k yellow gold and has a width of 1.8 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 10K Yellow Gold |
| Width : | 1.80 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Singapore |
Additional information
| Weight | 2.1 lbs |
|---|---|
| Size | 16 18 20 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 10K |
| Style Name | Singapore, |
| Width | 1.80 mm |
| Chain Type | Singapore |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 2.1 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Super Flex Herringbone Chain (4.60 mm)
$1,622.99 – $2,297.99Price range: $1,622.99 through $2,297.99
14k White Gold Solid Curb Chain (3.60 mm)
$1,489.99 – $2,446.99Price range: $1,489.99 through $2,446.99
14k Yellow Gold Round Box Chain (2.5 mm)
$1,162.99 – $1,657.99Price range: $1,162.99 through $1,657.99
14k Yellow Gold Classic Box Chain (0.85 mm)
$562.99 – $997.99Price range: $562.99 through $997.99
Rhodium Plated 1.8mm Sterling Silver Popcorn Style Chain (1.80 mm)
$39.99 – $52.99Price range: $39.99 through $52.99
10K Yellow Gold Solid Figaro Chain (5.30 mm)
$2,119.99 – $2,320.99Price range: $2,119.99 through $2,320.99



















