No products in the cart.
10k Yellow Gold Singapore Chain (1.50 mm)
$208.99 – $275.99Price range: $208.99 through $275.99
Description
This Singapore chain comes in 10k yellow gold and has a width of 1.5 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 10K Yellow Gold |
| Width : | 1.50 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Singapore |
Additional information
| Weight | 1.4 lbs |
|---|---|
| Size | 16 18 20 24 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 10K |
| Style Name | Singapore, |
| Width | 1.50 mm |
| Chain Type | Singapore |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 1.4 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Chain (2.50 mm)
$1,177.99 – $2,175.99Price range: $1,177.99 through $2,175.99
14k Yellow Gold Solid Figaro Chain (3.00 mm)
$1,265.99 – $1,887.99Price range: $1,265.99 through $1,887.99
8.2mm 10k Yellow Gold Curb Chain (8.20 mm)
$4,932.99 – $5,370.99Price range: $4,932.99 through $5,370.99
14k Yellow Gold Round Box Chain (2.5 mm)
$1,162.99 – $1,657.99Price range: $1,162.99 through $1,657.99
14k Yellow Gold Classic Box Chain (0.85 mm)
$562.99 – $997.99Price range: $562.99 through $997.99
Rhodium Plated 1.8mm Sterling Silver Popcorn Style Chain (1.80 mm)
$39.99 – $52.99Price range: $39.99 through $52.99
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Chain (3.50 mm)
$2,871.99 – $4,793.99Price range: $2,871.99 through $4,793.99
14k Yellow Gold Classic Box Chain (0.68 mm)
$337.99 – $476.99Price range: $337.99 through $476.99





















