No products in the cart.
10k Yellow Gold Semi Solid Miami Cuban Bracelet (7.20 mm)
$2,161.99
Description
This semi solid Miami Cuban bracelet comes in 10k yellow gold and has a width of 7.2 millimeters. Secured with a box clasp.
Product Details:
| Metal : | 10K Yellow Gold |
| Clasp : | Box Clasp |
| Width : | 7.20 mm |
| Chain Type : | Link |
Approximate Weight:
| Size | Weight |
|---|---|
| 8.5 | 13.2 grams |
Additional information
| Weight | 13.2 lbs |
|---|---|
| Size | 8.5 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 10K |
| Style Name | Miami Cuban, |
| Chain Type | Link |
| Clasp | Box Clasp |
| Adjustable Size | Link |
| Approximate Weight | 13.2 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Bracelet (2.50 mm)
$556.99 – $630.99Price range: $556.99 through $630.99








