No products in the cart.
10k Yellow Gold Round Stud Earrings (5mm)
$66.99
Description
Exuding, classic allure these stud earrings feature a ball themed design. Crafted in 10k yellow gold.
Product Details:
| Metal : | 10K Yellow Gold |
| Backing : | Push Back |
| Diameter : | 5.00 mm |
Additional information
| Metal | Yellow Gold |
|---|---|
| Metal Stamp | 10K |
| Style Name | Studs |
| Width | 0.20 in |
| Backing | Push Back |
| Length | 0.20 in |




