No products in the cart.
10k Yellow Gold Octagonal Box Chain (1.20 mm)
$643.99 – $778.99Price range: $643.99 through $778.99
Description
This octagonal box chain comes in 10k yellow gold and has a width of 1.2 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 10K Yellow Gold |
| Width : | 1.20 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Box |
Additional information
| Weight | 3.7 lbs |
|---|---|
| Size | 18 20 22 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 10K |
| Style Name | Box, |
| Width | 1.20 mm |
| Chain Type | Box |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 3.7 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Chain (2.50 mm)
$1,177.99 – $2,175.99Price range: $1,177.99 through $2,175.99
18k White Gold Box Chain 0.6mm (0.60 mm)
$380.99 – $497.99Price range: $380.99 through $497.99
8.2mm 10k Yellow Gold Curb Chain (8.20 mm)
$4,932.99 – $5,370.99Price range: $4,932.99 through $5,370.99
14k White Gold Solid Curb Chain (3.60 mm)
$1,489.99 – $2,446.99Price range: $1,489.99 through $2,446.99
14k Yellow Gold Classic Box Chain (0.85 mm)
$562.99 – $997.99Price range: $562.99 through $997.99
Rhodium Plated 1.8mm Sterling Silver Popcorn Style Chain (1.80 mm)
$39.99 – $52.99Price range: $39.99 through $52.99
Sterling Silver Rhodium Plated Box Chain (1.10 mm)
$40.99 – $52.99Price range: $40.99 through $52.99





















