No products in the cart.
10k Yellow Gold Mariner Link Anklet 1.7mm
$211.99
Description
10k yellow gold, this mariner link anklet had a width of 1.7 millimeters and secured with a lobster clasp.
Product Details:
| Metal : | 10K Yellow Gold |
| Clasp : | Lobster |
| Width : | 1.70 mm |
| Chain Type : | Mariner |
Approximate Weight:
| Size | Weight |
|---|---|
| 10” | 1.2 grams |
Additional information
| Weight | 1.2 lbs |
|---|---|
| Size | 10 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 10K |
| Style Name | Adjustable&44;Mariner |
| Width | 0.07 in |
| Chain Type | Mariner |
| Clasp | Lobster |
| Approximate Weight | 1.2 gram(s) |











