No products in the cart.
10k Yellow Gold Lite Curb Bracelet (6.20 mm)
$681.99
Description
This lite curb bracelet comes in 10k yellow gold and has a width of 6.2 millimeters. Secured with a lobster clasp.
Product Details:
| Metal : | 10K Yellow Gold |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Width : | 6.20 mm |
| Chain Type : | Curb |
Approximate Weight:
| Size | Weight |
|---|---|
| 8 | 4.1 grams |
Additional information
| Weight | 4.1 lbs |
|---|---|
| Size | 8 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 10K |
| Style Name | Curb, |
| Chain Type | Curb |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Adjustable Size | Curb |
| Approximate Weight | 4.1 gram(s) |
Related products
14k White Gold Solid Figaro Bracelet (3.80 mm)
$787.99 – $903.99Price range: $787.99 through $903.99
14k Yellow Gold Solid Figaro Bracelet (3.00 mm)
$578.99 – $647.99Price range: $578.99 through $647.99














