No products in the cart.
10k Yellow Gold Double Rolo Chain Anklet with an Open Heart Station
$352.99
Description
This adjustable anklet is genuinely exquisite with its open heart motif station and double rolo chain designed in 10k yellow gold, this 10 Inches beauty secured with a lobster clasp.
Product Details:
| Metal : | 10K Yellow Gold |
| Clasp : | Lobster |
| Chain Type : | Rolo |
Approximate Weight:
| Size | Weight |
|---|---|
| 10” | 2.1 grams |
Additional information
| Weight | 2.1 lbs |
|---|---|
| Size | 10 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 10K |
| Style Name | Heart |
| Chain Type | Rolo |
| Clasp | Lobster |
| Approximate Weight | 2.1 gram(s) |










