No products in the cart.
10k Yellow Gold Classic Solid Miami Cuban Chain (3.20 mm)
$2,648.99 – $3,179.99Price range: $2,648.99 through $3,179.99
Description
This classic solid Miami cuban chain comes in 10k yellow gold and has a width of 3.2 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 10K Yellow Gold |
| Width : | 3.20 mm |
| Clasp : | Box Catch |
| Chain Type : | Miami Cuban |
Additional information
| Weight | 16.2 lbs |
|---|---|
| Size | 20 22 24 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 10K |
| Style Name | Miami Cuban, |
| Width | 3.20 mm |
| Chain Type | Miami Cuban |
| Clasp | Box Catch |
| Approximate Weight | 16.2 gram(s) |
Related products
14k White Gold Round Wheat Chain (1.2 mm)
$603.99 – $860.99Price range: $603.99 through $860.99
10k Yellow Gold Semi Solid Miami Cuban Chain (4.50 mm)
$1,563.99 – $2,107.99Price range: $1,563.99 through $2,107.99
14k Yellow Gold Solid Figaro Chain (3.00 mm)
$1,265.99 – $1,887.99Price range: $1,265.99 through $1,887.99
14k Yellow Gold Curb Chain (6.20 mm)
$2,204.99 – $2,836.99Price range: $2,204.99 through $2,836.99
Rhodium Plated 2.5mm Sterling Silver Popcorn Style Chain (2.50 mm)
$67.99 – $77.99Price range: $67.99 through $77.99
14k Yellow Gold Octagonal Box Chain (1.00 mm)
$619.99 – $918.99Price range: $619.99 through $918.99






















