No products in the cart.
10k Yellow Gold Classic Miami Cuban Solid Chain (7.10 mm)
$12,623.99 – $13,645.99Price range: $12,623.99 through $13,645.99
Description
This classic Miami cuban solid chain comes in 10k yellow gold and has a width of 7.1 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 10K Yellow Gold |
| Width : | 7.10 mm |
| Clasp : | Box Clasp |
| Chain Type : | Miami Cuban |
Additional information
| Weight | 77.6 lbs |
|---|---|
| Size | 24 26 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 10K |
| Style Name | Miami Cuban, |
| Width | 7.10 mm |
| Chain Type | Miami Cuban |
| Clasp | Box Clasp |
| Approximate Weight | 77.6 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Super Flex Herringbone Chain (4.60 mm)
$1,622.99 – $2,297.99Price range: $1,622.99 through $2,297.99
14k White Gold Solid Curb Chain (3.60 mm)
$1,489.99 – $2,446.99Price range: $1,489.99 through $2,446.99
Rhodium Plated 1.8mm Sterling Silver Popcorn Style Chain (1.80 mm)
$39.99 – $52.99Price range: $39.99 through $52.99
14k Yellow Gold Octagonal Box Chain (1.00 mm)
$619.99 – $918.99Price range: $619.99 through $918.99
10K Yellow Gold Solid Figaro Chain (5.30 mm)
$2,119.99 – $2,320.99Price range: $2,119.99 through $2,320.99
Sterling Silver Rhodium Plated Box Chain (1.10 mm)
$40.99 – $52.99Price range: $40.99 through $52.99





















