No products in the cart.
10k Yellow Gold Classic Miami Cuban Solid Bracelet (5.00 mm)
$2,534.99
Description
This Classic Miami Cuban solid bracelet comes in 10k yellow gold and has a width of 5.00 millimeters. Secured with a box clasp.
Product Details:
| Metal : | 10K Yellow Gold |
| Clasp : | Box Clasp |
| Width : | 5.00 mm |
| Chain Type : | Link |
Approximate Weight:
| Size | Weight |
|---|---|
| 8.5 | 15.5 grams |
Additional information
| Weight | 15.5 lbs |
|---|---|
| Size | 8.5 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 10K |
| Style Name | Miami Cuban, |
| Chain Type | Link |
| Clasp | Box Clasp |
| Adjustable Size | Link |
| Approximate Weight | 15.5 gram(s) |















