No products in the cart.
10k Yellow Gold Adjustable Sparkle Chain (1.20 mm)
$417.99
Description
Crafted in 10k yellow gold, this adjustable sparkle chain measures a width of 1.20 millimeters and features a heart dangle accent. The chain is adjustable up to 22 inches and is fastened securely with a lobster clasp.
Product Details:
| Metal : | 10K Yellow Gold |
| Width : | 1.20 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Adjustable |
Additional information
| Weight | 2.9 lbs |
|---|---|
| Size | 22 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 10K |
| Style Name | Adjustable,Sparkle, |
| Width | 1.20 mm |
| Chain Type | Adjustable |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 2.9 gram(s) |
Related products
14k White Gold Round Wheat Chain (1.2 mm)
$603.99 – $860.99Price range: $603.99 through $860.99
Sterling Silver Diamond Cut Rope Style Chain (2.90 mm)
$155.99 – $250.99Price range: $155.99 through $250.99
14k Yellow Gold Curb Chain (6.20 mm)
$2,204.99 – $2,836.99Price range: $2,204.99 through $2,836.99
14k Yellow Gold Classic Box Chain (0.85 mm)
$562.99 – $997.99Price range: $562.99 through $997.99
Rhodium Plated 2.5mm Sterling Silver Popcorn Style Chain (2.50 mm)
$67.99 – $77.99Price range: $67.99 through $77.99
10K Yellow Gold Solid Figaro Chain (5.30 mm)
$2,119.99 – $2,320.99Price range: $2,119.99 through $2,320.99
Sterling Silver Rhodium Plated Box Chain (1.10 mm)
$40.99 – $52.99Price range: $40.99 through $52.99






















