No products in the cart.
10k White Gold Octagonal Box Chain (1.20 mm)
Description
This octagonal box chain comes in 10k white gold and has a width of 1.2 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 10K White Gold |
| Width : | 1.20 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Box |
Additional information
| Weight | 4.2 lbs |
|---|---|
| Size | 18 20 22 |
| Metal | White Gold |
| Metal Stamp | 10K |
| Style Name | Box, |
| Width | 1.20 mm |
| Chain Type | Box |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 4.2 gram(s) |
Related products
14k White Gold Round Wheat Chain (1.2 mm)
$603.99 – $860.99Price range: $603.99 through $860.99
14k Yellow Gold Super Flex Herringbone Chain (4.60 mm)
$1,622.99 – $2,297.99Price range: $1,622.99 through $2,297.99
Sterling Silver Diamond Cut Rope Style Chain (2.90 mm)
$155.99 – $250.99Price range: $155.99 through $250.99
8.2mm 10k Yellow Gold Curb Chain (8.20 mm)
$4,932.99 – $5,370.99Price range: $4,932.99 through $5,370.99
14k Yellow Gold Curb Chain (6.20 mm)
$2,204.99 – $2,836.99Price range: $2,204.99 through $2,836.99
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Chain (3.50 mm)
$2,871.99 – $4,793.99Price range: $2,871.99 through $4,793.99
14k Yellow Gold Classic Box Chain (0.68 mm)
$337.99 – $476.99Price range: $337.99 through $476.99
10K Yellow Gold Solid Figaro Chain (5.30 mm)
$2,119.99 – $2,320.99Price range: $2,119.99 through $2,320.99























