No products in the cart.
10k White Gold Cable Link Chain (0.50 mm)
$149.99
Description
This cable link chain comes in 10k white gold and has a width of 0.50 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 10K White Gold |
| Width : | 0.50 mm |
| Clasp : | Spring Ring |
| Chain Type : | Cable |
Additional information
| Weight | 0.8 lbs |
|---|---|
| Size | 18 |
| Metal | White Gold |
| Metal Stamp | 10K |
| Style Name | Cable, |
| Width | 0.50 mm |
| Chain Type | Cable |
| Clasp | Spring Ring |
| Approximate Weight | 0.8 gram(s) |
Related products
14k White Gold Round Wheat Chain (1.2 mm)
$603.99 – $860.99Price range: $603.99 through $860.99
18k White Gold Box Chain 0.6mm (0.60 mm)
$380.99 – $497.99Price range: $380.99 through $497.99
14k Yellow Gold Solid Figaro Chain (3.00 mm)
$1,265.99 – $1,887.99Price range: $1,265.99 through $1,887.99
14k White Gold Solid Curb Chain (3.60 mm)
$1,489.99 – $2,446.99Price range: $1,489.99 through $2,446.99
14k Yellow Gold Round Box Chain (2.5 mm)
$1,162.99 – $1,657.99Price range: $1,162.99 through $1,657.99
Sterling Silver Rhodium Plated Box Chain (1.10 mm)
$40.99 – $52.99Price range: $40.99 through $52.99























