No products in the cart.
1.50 mm 14K Rose Gold Sparkle Chain
$520.99 – $650.99Price range: $520.99 through $650.99
Description
This sparkle chain comes in 14K rose gold and has a width of 1.50 mm.
Product Details:
| Metal : | 14K Rose Gold |
| Width : | 0.06 in |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Other |
Additional information
| Weight | 2.4 lbs |
|---|---|
| Size | 16 18 20 |
| Metal | Rose Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Sparkle, |
| Width | 0.06 in |
| Chain Type | Other |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 2.4 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Figaro Chain (3.00 mm)
$1,265.99 – $1,887.99Price range: $1,265.99 through $1,887.99
14k Yellow Gold Super Flex Herringbone Chain (4.60 mm)
$1,622.99 – $2,297.99Price range: $1,622.99 through $2,297.99
14k Yellow Gold Curb Chain (6.20 mm)
$2,204.99 – $2,836.99Price range: $2,204.99 through $2,836.99
14k Yellow Gold Round Box Chain (2.5 mm)
$1,162.99 – $1,657.99Price range: $1,162.99 through $1,657.99
Rhodium Plated 1.8mm Sterling Silver Popcorn Style Chain (1.80 mm)
$39.99 – $52.99Price range: $39.99 through $52.99
Sterling Silver Rhodium Plated Box Chain (1.10 mm)
$40.99 – $52.99Price range: $40.99 through $52.99





















