No products in the cart.
Sterling Silver Rhodium Plated Round Box Chain (2.20 mm)
$167.99 – $217.99Price range: $167.99 through $217.99
Description
This rhodium-plated round box chain comes in sterling silver and has a width of 2.2 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 925 Sterling Silver |
| RhodiumPolish : | Yes |
| Width : | 2.20 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Box |
Additional information
| Weight | 13.1 lbs |
|---|---|
| Size | 18 20 22 24 |
| Metal | Sterling Silver |
| Metal Stamp | 925 |
| Style Name | Box, |
| Width | 2.20 mm |
| Chain Type | Box |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 13.1 gram(s) |
Related products
14k White Gold Round Wheat Chain (1.2 mm)
$603.99 – $860.99Price range: $603.99 through $860.99
14k Yellow Gold Solid Figaro Chain (3.00 mm)
$1,265.99 – $1,887.99Price range: $1,265.99 through $1,887.99
8.2mm 10k Yellow Gold Curb Chain (8.20 mm)
$4,932.99 – $5,370.99Price range: $4,932.99 through $5,370.99
14k White Gold Solid Curb Chain (3.60 mm)
$1,489.99 – $2,446.99Price range: $1,489.99 through $2,446.99
14k Yellow Gold Round Box Chain (2.5 mm)
$1,162.99 – $1,657.99Price range: $1,162.99 through $1,657.99
14k Yellow Gold Classic Box Chain (0.85 mm)
$562.99 – $997.99Price range: $562.99 through $997.99
14k Yellow Gold Classic Box Chain (0.68 mm)
$337.99 – $476.99Price range: $337.99 through $476.99























