No products in the cart.
14k White Gold Singapore Chain (1.80 mm)
$660.99 – $724.99Price range: $660.99 through $724.99
Description
This Singapore chain comes in 14k white gold and has a width of 1.80 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 14K White Gold |
| Width : | 1.80 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Singapore |
Additional information
| Weight | 2.5 lbs |
|---|---|
| Size | 18 20 |
| Metal | White Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Singapore, |
| Width | 1.80 mm |
| Chain Type | Singapore |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 2.5 gram(s) |
Related products
14k White Gold Round Wheat Chain (1.2 mm)
$603.99 – $860.99Price range: $603.99 through $860.99
18k White Gold Box Chain 0.6mm (0.60 mm)
$380.99 – $497.99Price range: $380.99 through $497.99
Sterling Silver Diamond Cut Rope Style Chain (2.90 mm)
$155.99 – $250.99Price range: $155.99 through $250.99
14k White Gold Solid Curb Chain (3.60 mm)
$1,489.99 – $2,446.99Price range: $1,489.99 through $2,446.99
14k Yellow Gold Round Box Chain (2.5 mm)
$1,162.99 – $1,657.99Price range: $1,162.99 through $1,657.99
14k Yellow Gold Classic Box Chain (0.68 mm)
$337.99 – $476.99Price range: $337.99 through $476.99





















