No products in the cart.
Tri color Star Ring in 10K Gold
$147.99
Description
Showcasing a celestial row of dainty stars in yellow, rose, and white gold, this 10k tri-color ring shimmers with a polished, diamond-cut finish. Textured details enhance its depth and character, while the tri-color design creates a vibrant interplay of hues, making it a standout piece for any occasion.
Product Details:
| Metal : | 10K Tri-Color Gold |
| Width : | 3.50 mm |
Approximate Weight:
| Size | Weight |
|---|---|
| 7 | 0.7 grams |
Additional information
| Weight | 0.7 lbs |
|---|---|
| Size | 7 |
| Metal | Tri-Color Gold |
| Metal Stamp | 10K |
| Style Name | Fancy, |
| Width | 3.50 mm |
| Approximate Weight | 0.7 gram(s) |





