No products in the cart.
Star & Moon Ring in 10K Two Tone Gold
$216.99
Description
This 10k two tone gold ring features a delicate star and moon motif, enhanced by a diamond-cut and polished finish. Cutout details behind the celestial shapes add a sense of depth and an ethereal quality to the design. A precious accessory, it’s perfect for those inspired by the mystery and wonder of the night sky.
Product Details:
| Metal : | 10K Two-Tone Gold |
Approximate Weight:
| Size | Weight |
|---|---|
| 7 | 1.2 grams |
Additional information
| Weight | 1.2 lbs |
|---|---|
| Size | 7 |
| Metal | Two-Tone Gold |
| Metal Stamp | 10K |
| Style Name | Fancy, |
| Approximate Weight | 1.2 gram(s) |



