No products in the cart.
new
Flat Style Diamond Cut Stud Earrings in 14k White Gold(8mm)
$131.99
Description
Gorgeous sunburst style diamond cuts highlight the charming elegance of these flat stud earrings. Made of 14k white gold.
Product Details:
| Metal : | 14K White Gold |
| Backing : | Push Back |
| Diameter : | 8.00 mm |
Additional information
| Metal | White Gold |
|---|---|
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Studs |
| Width | 0.38 in |
| Backing | Push Back |
| Length | 0.38 in |






