No products in the cart.
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Round Franco Bracelet (3.10 mm)
$2,178.99
Description
This solid diamond cut round franco bracelet chain comes in 14k yellow gold and has a width of 3.1 millimeters. Secured with a lobster clasp.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Width : | 3.10 mm |
| Chain Type : | Franco |
Approximate Weight:
| Size | Weight |
|---|---|
| 7.5 | 9.8 grams |
Additional information
| Weight | 9.8 lbs |
|---|---|
| Size | 7.5 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy, |
| Chain Type | Franco |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Adjustable Size | Franco |
| Approximate Weight | 9.8 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Bracelet (2.50 mm)
$556.99 – $630.99Price range: $556.99 through $630.99












