No products in the cart.
14K Yellow Gold Round Tag Necklace
$621.99
Description
This beautiful necklace features delicate links of paperclip chain and a stunningly polished disk pendant, all in exquisite 14K yellow gold. Necklace is 18 inches long and 1mm wide. Center element measures 15mm.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Link |
Approximate Weight:
| Size | Weight |
|---|---|
| 18” | 2.6 grams |
Additional information
| Weight | 2.6 lbs |
|---|---|
| Size | 18 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy |
| Chain Type | Link |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 2.6 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Figaro Bracelet (3.00 mm)
$578.99 – $647.99Price range: $578.99 through $647.99












